Odpínač pojistkový Hager L73M

Doprava od 8.000 ZDARMA
platí pro objednávky do 1200kg
Detailní popis produktu
Jmenovité napětí AC 400 V, jmenovitý proud 63 A, 3pól, typ pojistky E18 (D02), velikost pojistky 15×36 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistkové odpínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Jmenovité napětí AC: | 400 V |
| Jmenovitý proud: | 63 A |
| Počet pólů: | 3pól |
Hager vznikla jako rodinná firma v německém Sársku již v roce 1955 a od té doby se věnuje především výrobě kvalitních domovních rozvaděčů a modulových přístrojů. Také na našem e-shopu najdete jističe Hager, stykače, proudové chrániče a modulové rozvodnice. V kategorii Hager aktuálně zobrazujeme 218 produktů.
| Výrobní společnost : | Hager Electro s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pražská 238, 250 66 Zdiby |
| E-mail : | info@hager.cz |



