Vložka pojistková nožová ETI NH000 63 A

Doprava od 8.000 ZDARMA
platí pro objednávky do 1200kg
Detailní popis produktu
Jmenovitý proud 63 A, jmenovité napětí 500 V, typ napětí AC, zkratová vypínací schopnost 120 kA, vypínací charakteristika gG, velikost NH000.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pojistky nožové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud: | 63 A |
| Vypínací charakteristika: | gG |
| Zkratová vypínací schopnost: | 120 kA |

| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |



